Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

haki c ako

Sulmet e LSI-së ndaj Policisë së Shtetit, Çako informon ambasadorin e OSBE/OHDIT: Akuza të pabaza!

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit priti në një takim Ambasadorin e OSBE/ODIHR, njëkohësisht dhe Shef i Misionit të Vëzhgimit të Zgjedhjeve në...

Lajmet e fundit