Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

haki agalliu

Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish trajneri i Partizanit dhe Kombëtares, Presidenti Meta mesazh ngushëllimi: Kënaqësi dhe privilegj të mësoja prej urtësisë...

Peshëngritja shqiptare ka humbur një tjetër figurë të shquar, pasi është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare, Haki Agalliu.   Agalliu cilësohet...

Lajmet e fundit