Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

hakerim

Sulmohet platforma e këmbimit të kriptomonedhave, hakerët nxjerrin informacionet e 5.7 milionë përdoruesë të Gemini

Platforma e këmbimit të kriptomonedhave, “Gemini” është sulmuar nga hakerat të cilët pretendojnë se kanë marrë të dhënat e 5.7 milionë përdoruesve dhe i...

“Bashkohuni me ne dhe ngrihuni”, televizioni shtetëror hakohet nga protestuesit në Iran, mesazhi që u dha

Televizioni shtetëror i Iranit është ahperuar teksa ishte në një trasmetim të drejtëpërdrejtë nga zhvillimet e protestës në vend. Mediat e huaja raportojë se teksa...

Kryebashkiakut të Gramshit i hakerojnë faqen zyrtare: Janë persona anonim, mos më shkruani në “messenger”

Faqja zyrtare e Kryebashkiakut të Gramshit Klodian Taçe është hakeruar/vjedhur nga persona anonim. Këtë e pohon dhe vetë Taçe, i cili shkruan në një...

Lajmet e fundit