Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hakeri

I vodhi Instagramin, Fero i dërgon video: Ma kthe, do t’i nis lekët që m’i lype! Hakeri i poston foto ‘hot’ të Arbenitës

Feron e ka "gjetur belaja". Prej disa ditësh atij i kanë hakuar Instagramin dhe kanë publikuar përmbajtje të pahijshme në të. Foto personale të...

Hakeri që ekspozoi përdhunimin makabër në shkollë rrezikon më shumë vite burg se autorët

Në vitin 2012 djemtë e ekipit të futbollit të shkollës Steubenville në Ohajo përdhunuan në grup një adoleshente pa ndjenja ndërsa realizuan foto dhe...

Lajmet e fundit