Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

hakera qeveritar

Berisha bën akuza të forta: Sistemi TIMS u sulmua nga hakerat qeveritarë, do zhduknin lidhjet me grupet trafikante

Kreu i PD, Sali Berisha ka folur edhe një herë në deklaratë për media për sulmin kibernetik ndaj portaleve qeveritare dhe sistemit TIMS. Bersha hodhi...

Lajmet e fundit