Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hakan sukur

Futbollisti Hakan Shukur sulmon Haradinajn e Thaçin: Akt i turpshëm! Ndalojeni (Foto)

Futbollisti i njohur turk, Hakan Shukur i është drejtuar me një mesazh publik presidentit dhe kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe Ramush Haradinaj, duke...

Turqia zhduk çdo gjurmë të futbollistit Hakan Shukur

Hakan Shukur, një nga futbollistët më të famshëm të kombëtares turke, tashmë nuk figuron në librat e historisë së federatës turke. Sipas...

Lajmet e fundit