Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Hajrie Ram Osmani

Varrimi i motrës së Berishës, marrin pjesë figurat më të larta të PD, mungon Basha

Ditën e sotme është zhvilluar ceremonia mortore e varrimit të Hajrie Osmanajt, motra e Sali Berishës. Varrimi i të ndjerës u...

Mesazhi i ndjerë i Berishës: I lehtë qoftë dheu sonte për ty motra ime e dashur

Pas ndarjes nga jeta të motrës së tij të vetme, ka reaguar ish kryeministri Sali Berisha. Përmes një mesazhi shumë të...

Mesazhi prekës i mbesës së Berishës për personin e afërt që humbi: Barrierat fizike nuk maten dot me dashurinë

Vdekja e Hajrie Osmani, motra e vetme e Sali Berishës, ka sjellë një atmosferë trishtimi dhe pikëllimi në familjen Berisha. Këtë gjë e...

Sali Berisha humbet njeriun e shtrenjtë të jetës

Dita e sotme është mbyllur në mënyrë tragjike për ish kryeministrin e vendit Sali Berisha pasi pak orë më parë ai ka marrë vesh...

Lajmet e fundit