Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hajri

Nuk plotësuan formularin e kërkuar nga OFL, SPAK konfirmon sekuestrimin e pasurisë së Hajrave

SPAK ka konfirmuar sekuestrimin e pasurisë së grupit Hajri, të cilët akuzohen për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës. Jan Prenga...

Lajmet e fundit