Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Hajri Mamica

Arrestohet shitësi i drogës i kërkuar nga policia, dhe qiradhënësi (EMRAT e të ndaluarve në Tiranë)

Dy persona janë arrestuar ditën e sotme nga policia Tiranë, pasi akuzohen për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Është bërë...

Lajmet e fundit