Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hajrat

Kërkuan ndryshimin e masës së sigurisë, Gjykata e Apelit rrëzon kërkesën e Hajrave

Gjykata e Apelit ka rrëzuar kërkesën e 6 të dyshuatve për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës. Të dyshuarit kishin kërkuar...

Meta brenda resortit GOLDEN të HAJRAVE, reagon Elona Guri: Për FOTOT pyesni LEFTERIN! Kujt ja kanë marrë fëmijën peng e di gjithë Durrësi

Ish- këshilltari për mediat i Kryetarit të Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, Besnik Ajazi publikoi foton ku presidenti Meta shfaqet duke ngrënë...

OFL ia kaloi dosjen SPAK-ut, flet avokati i Hajrave: Të veprojnë sipas Kushtetutës, të tjerëve iu është sekuestruar pasuria më parë

Pasi OFL ia ka kaluar dosjen e Hajrave Prokurorisë së POsaçme, pasi ata nuk kanë plotësuar formularin e vetëdeklarimit të burimit të të ardhurave,...

OFL u dha 48 orë kohë, Hajrat nuk plotësuan formularin, SPAK merr në dorë çështjen

Altin, Bajram dhe Leonard Hajri, nuk kanë plotësuar formularin e vetëdeklarimit, që u kërkoi OFL, me një afat 48 orë. Kjo...

Lajmet e fundit