Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hajraj

SPAK depoziton 11 kërkesat e para për konfiskim pasurie, mes tyre blindi i Lul Berishës dhe resorti luksoz i vrasësve të Jak Prengës

SPAK ka depozituar 11 kërkesat e para për konfiskim pasurie, në kuadër të Operacionit Forca e Ligjit. Një nga 11 kërkesat...

Lajmet e fundit