Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hajdutr

Vrasja e policit dhe hajdutit në Kosovë, reagon ambasadori britanik

Pas ngjarjes së rëndë që ndodhi pasditene  djeshme në Istog , ku gjatë një grabitje humbi jetën një polic dhe hajduti, vjen reagimi nga...

Lajmet e fundit