Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hajduti

I vjedhin portofolin dhe hajduti i dërgon një letër: “Mbajta paratë për të blerë Marijuana” (FOTO)

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në New York të SHBA-së ku një 28-vjeçar ka humbur portofolin e tij, por pas një jave kupton...

Itali, 29 vjeçari shqiptar plagoset rëndë me dy plumba

Një 29-vjeç shqiptar ka mbetur i plagosur rëndë me armë zjarri në orët e para të mëngjesit të së dielës në qytezën e Astit,...

Policia e detyron të hajë 48 banane për t’i marrë bizhuteritë e vjedhura

Policia ka gjetur një strategji unike për të rimarrë nga një hajdut disa bizhuteri prej ari të cilat ai i kishte kaluar në stomak....

Lajmet e fundit