Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hajduti

Berisha publikon videon flagrante: Ja si i vjedh hajduti dy tapetet

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari që pretendon se i janë vjedhur dy tapete me vlerë të konsiderueshme monetare nga...

Pranga katër të rinjve shqiptarë në Itali, bënë kërdinë me vjedhje (Emrat)

Katër djem të rinj shqiptarë janë arrestuar nga policia në Askoli të Italisë për një sërë vjedhjesh gjatë muajve të fundit në provincën e...

Futet për të vjedhur në vendin gabuar, hajduti del duarbosh dhe e pëson keq (VIDEO)

Një video e një hajduti që futet për të vjedhur është bërë mjaft virale ditët e fundit në Internet. Ngjarja është...

Shkatërrohet banda e 9 hajdutëve shqiptarë të njohur si “Robin Hood”, (Video-Emrat)

Policia italiane ka shkatërruar bandën shqiptare që merrej me grabitjen e banesave në qytetin e Kuneos. Mediat fqinje raportojnë se operacioni i koduar  “Robin”...

Vlonjati grabit vilën në Itali, përleshet me policinë por e pëson keq (Emri)

Një nga tre autorët e vjedhjes së një vile private mbrëmjen e djeshme në Pescara të Italisë është vënë në pranga nga karabinierët. ...

Rrëfehet hajduti te “Dollari”: Kam vjedhur aq shumë celularë sa s’mbaj mend

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është...

Hajduti shqiptar rikthehet në Itali, këtë herë për të përndjekur ish të dashurën

Një 28-vjeçar shqiptar është arrestuar në Novara të Italisë pas denoncimit të bërë nga ish e dashura e tij e cila u ankua se...

Arrestohen në Itali hajdutët shqiptarë me Audi S4

Policia italiane ka arrestuar ditën e sotme dy hajdutë shqiptarë në moshë të re. Shqiptarët, 23 dhe 22 vjeç nuk kishin...

E gjithë Italia formon grupe në WhatsApp kundër hajdutëve shqiptarë, kapen 3 të parët

Falë disa grupeve të krijuar në aplikacionin e diskutimit WhatsApp, është bërë i mundur arrestimi i tre hajdutëve shqiptarë të cilët kishin vjedhur sende...

Arrestohet tmerri i banorëve, vodhi të paktën 4 banesa brenda javës (Foto)

Personi që shihni në këtë foto, i identifikuar si Napolon Luca, 23 – vjeç me banim në Tiranë, ishte kthyer në tmerrin e banesave...

Lajmet e fundit