Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hajduti

Vodhi 8 banesa, arrestohet hajduti në Sarandë

Policia ka arrestuar ditën e sotme një person në Sarandë. Bëhet fjalë për 42-vjeçarin me iniciale Y.G., i cili akuzohet për...

Ndodh në Sarandë, banorët kapin mat hajdutin, ai justifikohet: U futa për të dhj*rë (VIDEO)

Banorët në Sarandë kanë kapur “me presh në dorë” një person që dyshohet se kishte hyrë në banesat e tyre për të vjedhur. ...

Vodhi argjendarinë në Durrës, arrestohet hajduti nga TIRANA (EMRI-Si mori 2 kg flori me vlerë 5.6 milionë lekë-PAMJET)

Policia e Durrësit arreston autorin e dyshuar të vjedhjes me dhunë të një argjendarie  në bulevardin kryesor të qytetit bregdetar, në vlerën rreth 5.6...

E denoncoi Blerina Bombaj, arrestohet hajduti serial në Tiranë! Policia zbulon kërdinë e vjedhjeve (EMRI- DETAJE)

Dietologia e njohur Blerina Bombaj ka denoncuar dy ditë më parë një person, i cili u ka vjedhur çantat në zyrat e punës. ...

Hajduti shqiptar tentoi të vidhte kasafortën e një kompanie, mjeti i ‘punës’ e tradhtoi

Një shqiptar i cili dontë të vidhte paratë në filianin e kompanisë së sigurimeve Assicurazioni Generali në Monza, është arrestuar nga policia. ...

Shkatërrohet banda e HAJDUTËVE shqiptarë, 7 në pranga në Siena, hiqeshin si punëtorë e vidhnin banesa

Shkatërrohet banda e hajdutëve shqiptare në Siena të Italisë. Mëngjesin e sotëm karabinierët kanë konkluduar në një operacion që coi në ndalimin e 7...

Arrestohet HAJDUTI i tmerrshëm i Tiranës, ja vjedhjet në SERI…

Zbardhen dhe dokumentohen disa vjedhje të ndodhura më parë dhe vihet në pranga autori që vidhte biçikleta dhe veshje rrobash. Në vijim...

Si nëpër filma, hajduti shqiptar hidhet nga kati i pestë për t’i shpëtuar policisë italiane, ja çfarë i’u gjet në banesë (EMRI)

Një 24-vjeçar shqiptar ka rrezikuar jetën duke u hedhur nga kati i pestë për të mos rënë në duart e policëve. Eduart Nezha për...

Arrestohet hajduti i tmerrshëm i Tiranës, i sekuestrohen unaza, varëse, byzylykë, ora… (Ia mori biznesmenes 19-vjeçare)

Zbardhet dhe dokumentohet me prova ligjore vjedhja me dhunë e ndodhur më 09.01.2018 në rrugën e Durrësit. Kapet e ndalohet autori...

Vjedh Ferrari-n 340 mijë dollarësh, e lë karburanti në mes të rrugës dhe s’ka para t’i hedhë (Video)

Një i dyshuar si hajdut i makinës super luksoze Ferrari në Shtetet e Bashkuara nuk ka patur edhe aq fat pasi ka ngelur në...

Lajmet e fundit