Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hajduti

Ishte kthyer në tmerrin e qytetarëve, arrestohet laçjani që kërcënonte me thikë dhe vidhte sende me vlerë

Policia ka arrestuar një 27-vjeçar i cili vidhte me dhunë nëpërmjet kanosjes me thikë. Po ashtu zbardhen dhe dokumentohen 3 raste të vjedhjes me dhunë...

Kapet hajduti famëkeq në Shkodër, procedohet penalisht dhe bashkëpunëtori 18-vjeçar

Policia e Shkodrës ka arrestuar dy persona, të cilët akuzohen për një sërë vjedhjesh në këtë qytet. Në pranga ka rënë...

Vodhi gjithë sahatet e ujit dhe një sahat energjie në pallatin e dëmtuar nga tërmeti, gazetari: Ky ishte i pari, priten arrestime të tjera...

Ditën e sotme policia arrestoi 35 vjeçarin Xh.K, i cili vodhi gjithë sahatet e ujit dhe një sahat energjie në një pallat të dëmtuar...

Arrestohet ‘TMERRI’ i bankave, karburanteve dhe argjendarive. 15 vjedhje me armë në Tiranë, Durrës dhe Berat (EMRI-DETAJET)

Ishte kthyer në një tmerr të vërtetë për bankat, argjendaritë, karburantet dhe punonjësit e këmbimit valutor, pasi kishte kryer 15 vjedhje me armë. ...

Tentoi të vidhte makinën, kapet mat hajduti në Elbasan

Arrestohet një person për vjedhjen e një makine në Elbasan. Mësohet se është vënë në pranga 61-vjeçari me iniciale J.K. Nga...

Ishte kthyer në makthin e banorëve, arrestohet hajduti 29-vjeçar

Policia e Kavajës ka arrestuar një 29-vjeçar, i cili ishte kthyer në makthin e banorëve, për vjedhjet e shumta që kishte kryer. ...

Bënte namin me vjedhje në Kavajë, arrestohet hajduti i 4 banesave

Zbardhen 4 vjedhje banesash, të ndodhura gjatë muajve të fundit në qytetin e Kavajës dhe vihet në pranga hajduti. Blutë bëjnë...

Vjedhje spektakolare te ‘Rruga e Durrësit’, KY PERSON “zhduk” në pak sekonda laptopin e shtrenjtë (VIDEO)

Një vjedhje ka ndodhur ditën e djeshme në mes të ditës në një dyqan me pajisje elektronike në Tiranë. Ky djalë...

Zbardhen 8 vjedhje në Fier, arrestohet hajduti i motoçikletave dhe biçikletave, si i këputi varëset e floririt gruas nga qafa dhe ra në grackë

Policia e Fierit ka zbardhur 8 vjedhje motoçikletash dhe biçikletash, si dhe vjedhjen e dy varëseve të floririt një shtetasje. Mësohet...

Lumë arrestimesh në Spanjë, në pranga edhe dy shqiptarë

Plot 22 persona janë arrestuar nga policia në Spanjë gjatë një aksioni për kapjen e hajdutëve. Aksioni zgjati dy javë në...

Lajmet e fundit