Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

hajduti shqiptar

‘Vagabondi i Wimbledonit’, 14 vite burg për hajdutin shqiptar që grabiste shtëpitë e të pasurve dhe të famshmve

Hajduti serial shqiptar, Astrit Kapaj, është i njohur në Angli për bastisjet e shtëpive të njerëzve të famshëm. 43 vjeçari Astrit...

Hajduti shqiptar arrestohet në Itali por dëbohet menjëherë, Salvini: Lajm fantastik

Një i ri shqiptar është arrestuar për vjedhje në Itali, por pasi i janë vënë prangat, është dëbuar menjëherë drejt Shqipërisë. ...

Tentoi të vidhte shtëpinë e policit, hajduti shqiptar arrestohet në flagrancë

Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, pasi u përpoq të vidhte shtëpinë e një polici. 31-vjeçari, emri i të cilit ende...

Me kaçavidë dhe elektrik dore, shqiptari kapet duke vjedhur në Itali

Një i ri shqiptar është arrestuar nga policia italiane gjatë tentativës për të vjedhur një banesë në Sasuolo. Shqiptari ishte së...

Hajduti shqiptar rikthehet në Itali, këtë herë për të përndjekur ish të dashurën

Një 28-vjeçar shqiptar është arrestuar në Novara të Italisë pas denoncimit të bërë nga ish e dashura e tij e cila u ankua se...

Vodhi dy traktorë dhe vegla pune, arrestohet shqiptari

Dy traktorë dhe vegla të shumta pune me origjinë të dyshimtë u zbuluan brenda një kamioni në portin e Barit, Itali. Pas...

Lajmet e fundit