Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

hajdutet

Bënin kërdinën me vjedhje në Tiranë, policia arreston dy hajdutët në kryeqytet (EMRAT)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së kryeqytetit pasi dënohen për një sërë vjedhjesh. Uniformat blu bëjnë me dije se në kuadër të...

Benzema në fushë, hajdutët i bëjnë kërdinë në shtëpi

Sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema ka rënë preh e një grabitje në banesë nga persona të paidentifikuar. Mediat në Spanjë bëjnë me dije...

Kapen tre hajdutët adoleshentë në Vlorë, ja vjedhjet që kanë kryer

Policia e Vlorës ka bërë me dije se ka arritur të arrestojë tre hajdutë të rrezikshëm adoleshentë të cilët akuzohen për vjedhjen e disa...

Tmerri i italianëve, arrestohen tre shqiptarët

Tre hajdutë shqiptarë kanë rënë në prangat e karabinierëve në Itali. Shqiptarët ishi arrestuar më parë për të njëjtën vepër penale...

Vidhet shtëpia e biznesmenit në Sarandë

Shtëpia e një biznesmeni të njohur në qytetin e Sarandës ka rënë pre e grabitësve mbrëmjen e sotme. Mësohet se shtëpia...

Grabitet gjatë natës banesa në Himarë, hajdutët rrahin keq çiftin e moshuar

Grabitet një banesë në fshatin Vuno të Himarës. Mësohet se disa persona të maskuar kanë hyrë mbrëmjen e kaluar në mesnatë,...

Hajdutët thyejnë derën e biznesit në autostradë, grabisin kasafortën me para

Grabitet gjatë natës një biznes në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se persona të paidentifikuar, kanë thyer derën e biznesit dhe kanë vjedhur...

Kush është gjykatësi i kësaj kohe vjedhjesh e hajdutësh në Shqipëri? 

Shkruan Spartak Ngjela: Askush veç frikës dhe marrëzisë të të korruptuarëve. Frika dhe marrëzia janë bashkuar në sjelljen e të korruptuarve...

Arrestohen hajdutët serialë, shqiptari bashkë me grekun vodhën 22 makina

Dy djem, të 25-vjeç, njëri shqiptar dhe tjetri grek u arrestuan sot me akuzën e vjedhjes së 22 makinave në Kavalla e Selanik. ...

Shkatërrohet banda e hajdutëve shqiptarë, 6 në pranga (Emrat-Foto)

Më shumë se 20 vjedhje në 3 muaj, në disa raste edhe grabitje të dhunshme, ku në një prej tyre plagosën me thikë viktimën....

Lajmet e fundit