Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hajdutet itali

Shkatërrohet banda e 9 hajdutëve shqiptarë të njohur si “Robin Hood”, (Video-Emrat)

Policia italiane ka shkatërruar bandën shqiptare që merrej me grabitjen e banesave në qytetin e Kuneos. Mediat fqinje raportojnë se operacioni i koduar  “Robin”...

Arrestohen në Itali hajdutët shqiptarë me Audi S4

Policia italiane ka arrestuar ditën e sotme dy hajdutë shqiptarë në moshë të re. Shqiptarët, 23 dhe 22 vjeç nuk kishin...

E gjithë Italia formon grupe në WhatsApp kundër hajdutëve shqiptarë, kapen 3 të parët

Falë disa grupeve të krijuar në aplikacionin e diskutimit WhatsApp, është bërë i mundur arrestimi i tre hajdutëve shqiptarë të cilët kishin vjedhur sende...

Lajmet e fundit