Tirana
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
54 %
4.6kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hajdute shqiptare

Iu gjetën bizhuteri dhe EURO në shtëpi, arrestohen dy hajdutët shqiptarë, njëri me dy fletë-arresti ndërkombëtare

Policia italiane ka arrestuar dy shtetas shqiptarë me akuzën e vjedhjes. Sipas mediave vendase, në pranga kanë përfunduar shqiptarët njëri i...

Bënin ‘kërdinë’ nëpër banesa, arrestohen dy hajdutët shqiptarë në Itali (EMRAT)

Policia italiane ka arrestuar dy shtetas shqiptarë tëkërkuar për vjedhje të banesave. Sipas mediave italiane në pranga kanë përfunduar Eltin Tota,...

Mbi 70 vjedhje spektakolare me vlerë 400.000 euro, dalin FOTOT e 3 hajdutëve shqiptarë të arratisur nga burgu

Policia greke ka ndërmarrë një operacion të gjerë për gjetjen dhe kapjen e tre shtetasve shqiptarë të cilët u arratisën mëngjesin e sotëm nga...

Grabisnin banesa, goditet banda e HAJDUTËVE shqiptarë (EMRAT)

Katër persona me origjinë shqiptare kanë rënë në prangat e policisë italiane në qytetet e Cittadellas dhe Cesenatico, pasi rezultoi se grabisnin apartamente në...

Lajmet e fundit