Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

hajdut

Arrestohet tmerri i banorëve, vodhi të paktën 4 banesa brenda javës (Foto)

Personi që shihni në këtë foto, i identifikuar si Napolon Luca, 23 – vjeç me banim në Tiranë, ishte kthyer në tmerrin e banesave...

Kapet çifti i hajdutëve në Tiranë, arrestohen në flagrancë me xhupin e vjedhur në butik

Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona të akuzuar për vjedhje të rrobave në disa prej dyqaneve të kryeqytetit. Ata janë kapur në flagrancë...

Pas vjedhjes së 17-të, arrestohet në Durrës hajduti 28 vjeçar

Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Ledion Izvira, 28 vjeç, pasi akuzohet për një seri vjedhjes në qytetin bregdetar. 28 vjeçari dyshohet...

Batuta e italianes: Gjatë ndeshjes Shqipëri-Rumani, lini pa frikë dyer e dritare hapur

Një vajzë italiane ka postuar në Facebook-un e saj një status ironik që duket se ka shkaktuar reagime te shqiptarët dhe rumunët. ...

Shokuese / Vjedh unazën nga gishti i gruas së vdekur (Video)

Një video e publikuar në internet tregon momentin shokues kur një grua afrohet pranë arkivolit të një tjetër gruaje të moshuar që ka ndërruar...

Vidhte vegla elektrike, arrestohet hajduti në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një 30 vjeçar të dënuar më parë për vjedhje dhe që dyshohet për një sërë vjedhjesh të tjera. Shtetasi...

Arrestohet 38 vjeçari shqiptar i shpallur në kërkim për vjedhje

Një shtetas shqiptar është arrestuar mëngjesin e sotëm në qytetin e Kavalas, Greqi. 38 vjeçari ishte shpallur në kërkim nga autoritetet greke ditë më...

Lajmet e fundit