Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

hajdut

‘Projektonin’ aksionet e vjedhjeve, arrestohen hajdutët shqiptarë në Itali (EMRAT)

Policia italiane ka arrestuar dy shtetas shqiptarë pasi akuzohen për vjedhje. Sipas mediave vendase arrestimi i shqiptarëve erdhi pasi ata pasi...

Tentoi të vjedhë banesën, arrestohet hajduti në Vlorë

Arapi tentoi të vjedhë një banesë në pronësi të shtetasit me iniciale S.L, në fshatin Sopik të Sarandës. Njoftimi i policisë: Arrestohet në...

Ishte kthyer në ‘tmerrin’ e Orikumit, arrestohet vlonjati (EMRI)

Policia e Vlorës ka bërë të mundur arrestimin e autorit të vjedhjeve të banesave në Orikum. Në pranga është vënë shtetasi...

Bënte namin me vjedhje në qytet, arrestohet i riu vlonjat (EMRI)

Policia e Vlorës ka arrestuar autorin e disa vjedhjeve në qytet. Në pranga është vënë shtetasi Vasil Papa, 19 vjeç, banues...

Me kaçavidë dhe elektrik dore, shqiptari kapet duke vjedhur në Itali

Një i ri shqiptar është arrestuar nga policia italiane gjatë tentativës për të vjedhur një banesë në Sasuolo. Shqiptari ishte së...

Fier, tre hajdutë në pranga për vjedhje të ndryshme

Tre hajdutë të dyshuar për tre vjedhje të ndryshme janë arrestuar nga blutë e Fierit gjatë ditës së djeshme. Të arrestuarit...

Arrestohet hajduti serial i banesave në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një 28-vjeçar i cili ishte në kërkim për vjedhje të kryer në bashkëpunim. Për të kishte vendosur Gjykata e...

Arrestohet hajduti serial i makinave, vetëm në Tiranë ka vjedhur 110

Policia e Sarandës ka arrestuar një 44-vjeçar të dyshuar për vjedhjen e një sërë automjetesh në këtë qytet, në Vlorë, Durrës dhe Tiranë. ...

Pranga dy shqiptarëve në Itali, kapen me bizhuteri të vjedhura me vlerë 70 mijë euro

Dy shtetas shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane pasi gjatë një kontrolli në banesën e tyre janë gjetur bizhuteri të vjedhura. ...

Lajmet e fundit