Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

hajdut

Vjedhje spektakolare te ‘Rruga e Durrësit’, KY PERSON “zhduk” në pak sekonda laptopin e shtrenjtë (VIDEO)

Një vjedhje ka ndodhur ditën e djeshme në mes të ditës në një dyqan me pajisje elektronike në Tiranë. Ky djalë...

Basha në Lezhë: Rama është kryeministri më hajdut dhe më mashtrues në historinë e Shqipërisë

Në takimin me demokratët e Lezhës, kreu i opozitës, Lulzim Basha identifikoi Edi Ramën si problemin më të madh për ekonominë, papunësinë dhe shkatërrimin...

Arrestohet 28-vjeçari shqiptar, ‘ekspert’ i vjedhjes së makinave luksoze në Greqi

Një 28-vjecar shqiptar është arrestuar në Greqi me akuzën se së bashku me një 29-vjeçar tjetër po nga Shqipëria shqiptar, vidhin makina luksoze dhe...

Bënte namin me vjedhje, arrestohet hajduti në Roskovec

Policia e Fierit ka arrestuar një person i dyshuar si autor i disa vjedhjeve në qytetin e Roskovecit. Në pranga është...

Vodhi dy xhupa në dyqanin luksoz, e pëson keq shqiptari

Një 50-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi është kapur me dy xhupa të vjedhur. Ai u arrestua...

Vodhën dyqanin e telefonave, arrestohet minoreni, në kërkim dy të tjerë

Tre të rinj kanë vjedhur një dyqan telefonash pasditen e sotme në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 'Pavarësia 2', pranë...

Kërkohej ndërkombëtarish, Interpol Tirana ekstradon hajdutin shqiptar drejt Malit të Zi

Interpoli Tirana ka ekstraduar drejt Malit të Zi një shqiptar të Kosovës. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale Xh. B., 39...

I dënuar për 30 vjedhje, arrestohet shqiptari i shumëkërkuar

Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, i cili rezultonte i dënuar me 5 vite burg. 32-vjeçari, emri i të cilit ende...

Interpol Tirana ekstradon në Luksemburg hajdutin e shumëkërkuar

Interpol Tirana ka ekstraduar një shtetas kosovar drejt Luksemburgut. Bëhet fjalë për 47-vjeçarin me iniciale M.P., banues në Kosovë. 47-vjeçari kërkohej...

Kapet me armë dhe drogë, arrestohet hajduti në Sarandë (EMRI)

Një 37-vjecar u arrestua në Finiq të Sarandës pasi u kap me armë gjahu dhe drogë. Bëhet fjalë për 37-vjeçarin Vangjel...

Lajmet e fundit