Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

hajdut

Vodhën 20,000 euro nga shtëpia e fqinjes, hajdutët shqiptarë në itali ‘tradhëtohen’ nga gjurmët e këpucëve

Dy shqiptarë janë arrestuar nga policia në Alessandria të Italisë, pasi policia zbuloi se kishin vjedhur shtëpinë e fqinjes italiane. Sipas raportimeve në mediat italiane,...

Tentuan të grabisin dyqanin në Elbasan, dy hajdutët kapen me “presh në duar”, si e kuptoi pronari që donin t’i vidhnin biznesin

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Elbasanit, pasi kanë tentuar të grabisin një dyqan në metalurgji, në fshatin Bradashesh. Bëhet me dije...

Ishte kthyer në “makthin” e banorëve, arrestohet hajduti serial në Kuçovë (EMRI)

Një 40 vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga Policia e Kuçovës, pasi akuzohet për një serë vjedhjesh në qytet. Mësohet se në pranga...

Vidhte apartamentet dhe kasafortat, arrestohet “tmerri” i banesave luksoze në Tiranë

Një 45-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi akuzohet për një sërë vjedhjesh. Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi E.S, 45-vjeç, banues në...

Po grabisnin një banesë në Durrës, Policia kap me “presh në duar” hajdutët, dy të arrestuar (DETAJE)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Në...

E RËNDË/ Hajdutët hyjnë në një shtëpi marrin para dhe bizhuteri, më pas përdhunojnë 31-vjeçaren në sy të fëmijëve

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku disa persona kanë hyrë dhe kanë grabitur një shtëpi. Bëhet me dije se hajdutët kanë grabitur...

Horror në Greqi, grabitësit hyjnë për të vjedhur banesën, mbysin me litar 20-vjeçaren, nënën e një vajze të vogël (DETAJE TRONDITËSE – FOTO)

Një ngjarje thriller ka ndodhur ditën e sotme në Greqi, në Athinë, ku grabitësit kanë hyrë në një shtëpi dhe kanë vrarë një 20-vjeçare,...

“Më jep lekët ose të vrava”, shkoi të marrë paratë në bankomat, gruaja kërcënohet me jetë në Sarandë nga një i ri

Një qytetare ka rënë preh e një grabitje ditën e sotme në Sarande. Policia bën me dije se sot rreth orës rreth orës 10:00, në...

U futën për të vjedhur, hajdutët fshihen në dollap pasi familja njofton policinë

Tre gjeorgjianë u arrestuan në Ilioupolis, Greqi, pasi hynë për të vjedhur në një shtëpi. Autorët hynë në një shtëpi dykatëshe...

Vidhte banesa në Tiranë, arrestohet hajduti serial 37 vjeçar

Policia ka arrestuar 37 vjeçarin B.Ç, banues në Babrru, pasi u kap në flagrancë duke vjedhur në një banesë. Sipas informacionit...

Lajmet e fundit