Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hajduri

Ishte kthyer në tmerrin e qytetarëve, arrestohet laçjani që kërcënonte me thikë dhe vidhte sende me vlerë

Policia ka arrestuar një 27-vjeçar i cili vidhte me dhunë nëpërmjet kanosjes me thikë. Po ashtu zbardhen dhe dokumentohen 3 raste të vjedhjes me dhunë...

Me kaçavidë dhe elektrik dore, shqiptari kapet duke vjedhur në Itali

Një i ri shqiptar është arrestuar nga policia italiane gjatë tentativës për të vjedhur një banesë në Sasuolo. Shqiptari ishte së...

Lajmet e fundit