Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hajditet

Arrestohen hajdutët minorenë të banesës në Shkodër, ja çfarë kishin vjedhur

Policia e Shkodrës ka arrestuar në flagrancë dy minorenë, 14 dhe 15 vjeç, të cilët akuzohen për vjedhjen e një banese në 27 nëntor...

Lajmet e fundit