Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Hajdin Sejdija

Riselda Sejdija ka një lajm të madh: Do bëj dasmën më të rrallë, nuk është parë asnjëherë

Ajo është padyshim ndër pedagoget më të famshme, dhe bëhet fjalë pikërisht për Riselda Sejdija, e cila prej vitesh jep mësim në “Akademinë e...

Lajmet e fundit