Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hajdin sejdia

‘Nuk do, është i zgjuar’, pedagogia më në fund tregon pse nuk LIND një fëmijë tjetër

Ajo kohë më parë ka qenë një balerinë mjaft e zonja, ndërsa pas martesës me miliarderin Hajdin Sejdia iu dedikua më shumë mësimdhënies dhe...

Lajmet e fundit