Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hajdarmataj

Erion Braçe NXJERR EMRIN e PROKURORIT: JA kush i SHITI PËRGJIMET!

Zv.kryeministri Erion Braçe i tensionuar në studione e misionit “Open” teksa ka sulmuar prokurorët për nxjerrje të sekretit hetimor, lidhur me publikimin në media...

Humb ‘betejën’ Arta Marku, KLP rikthen në detyrë Hajdarmatajn dhe Çelën

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar rikthimin në detyrë tek Krimet e Rënda të prokurorëve Besim Hajdarmataj dhe Olsian Çelaj. ...

Shtyhet sërish seanca për Shullazin, avokatët kërkojnë dorëheqjen e Hajdarmataj nga çështja

Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë sërish seancën gjyqësore për Emiljano Shullazin dhe bashkëpunëtorët e tij. Seanca është shtyrë me...

Dosja ‘Habilaj’, Hajdarmataj në Katania, ja ç’ pritet të ndodhë sot

Kreu i grupit të hetimit për çështjen e ish- ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, Besim Hajdarmataj ka udhëtuar mbrëmjen e djeshme drejt Katanias. ...

Paralajmëron gazetari: Prokurori Hajdarmataj mund të arrestohet, ja arsyeja

Gazetari Kastriot Myftaraj, i ftuar në Ora News ka paralajmëruar arrestimin e mundëshëm të Prokurorit Besim Hajdarmataj. Sipas gazetarit ky arrestim...

Largimi i prokurorit Hajdarmataj, reagon gazetari i njohur: Duhet të ikte, ka 17 vite shef në institucionin e qelbëzuar

Gazetari i njohur Flamur Vezaj ka reaguar me anë të një statusi në Facebook për shkarkimin nga posti drejtues i prokurorit Besim Hajdarmataj. ...

Besim Hajdarmataj del me PROKURORIN italian: 21 urdhër arreste për trafikantët SHQIPTARË të DROGËS, 19 në pranga, 2 në kërkim (DETAJE- EMRA)

Prokurori Besim Hajdarmataj ka dalë në një konferencë të përbashkët me prokurorin italian të Barit për të bërë me dije se janë lëshuar më...

Revoltohet Spiropali: Nuk di çfarë të mendoj për tre prokurorët.. belbëzonin sikur i kishte zënë halli

Ka reaguar e revoltuar deputetja socialiste Elisa Spiropali, lidhur me paraqitjen që bënë tre prokurorët e Krimeve të Rënda gjatë mbledhjes së Këshillit të...

Bledi Çuçi prokurorit Hajdarmataj: Ju mund ta kishit arrestuar tani Tahirin, ja pse s’e bëni

Ministri Bledi Cuci i ka thënë në sy prokurorit Besim Hajdarmataj se tani mund ta kishte arrestuar Saimir Tahirin por nuk ëhstë në kushtet...

Kapet në Kosovë dhe dënohet me 8 vite burg shqiptari që përdhunoi një 18-vjeçare në Britani

Është arrestuar në Kosovë 24-vjeçari shqiptar Blerim Hajdarmataj, i dënuar me 8 vite burg në Britaninë e Madhe për përdhunimin e një 18-vjeçareje. ...

Lajmet e fundit