Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Hajdarmataj i kthehet ashpër Arta Markut: Keni shkatërruar dosjet e zrtarëve të lartë, duhet të ishin në burg

Hajdarmataj i kthehet ashpër Arta Markut: Keni shkatërruar dosjet e zrtarëve të lartë, duhet të ishin në burg

Kryeprokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku ka marrë pjesë ditën e sotme në takimin për analizën vjetore të Prokurorisë së Tiranës dhe asaj...

Lajmet e fundit