Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Hajdari dhe Gjiknuri

Propozimi i Hajdarit për listat, i përgjigjet Gjiknuri: Drafti i PS garanton hapjen e tyre 100%! I gatshëm ta diskutojmë, por të presim edhe...

Përfaqësuesi i mazhorancës në Këshillin Politik Damian Gjiknuri i është përgjigjur deputetes Rudina Hajdari e cila ditën e djeshme dorëzoi propozimin e saj dhe...

Lajmet e fundit