Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hailey bieber

Për punë apo për qejf? Çfarë fshihet pas takimit të Hailey Bieber dhe Bella Hadid në jahtin luksoz? (FOTO)

Modelja e njohur Bella Hadid dhe gruaja e Justin Bieber, Hailey Bieber, janë fotografuar dje duke marrë rreze dielli në një jaht luksoz në...

Lajmet e fundit