Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

haha

E nxjerrin nga klubi, burri kap striptisten dhe e përplas në tokë (Video)

Një kilent i dehur duket se nuk e pa përballuar mirë faktin që u nxorr jashtë nga një “strip-show” në Nju Orleans të SHBAve....

Lajmet e fundit