Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hafizi

Përjashtimi i Mimoza Hafizit, plas sherri mes anëtarëve të LIBRA-s, nxjerrin të palarat (FOTO)

Largimi i Ben Blushit nga drejtimi i partisë LIBRA dhe më pas përjashtimi i bashkëthemelueses Mimoza Hafizi janë ndër lajmet më të bujshme. Ndërsa...

Përçarja e LIBRA-s, Mimoza Hafizi plas ‘bombën’ kundër Ben Blushit

Lufta e ashpër brenda partisë LIBRA vijon pas tentativës së Ben Blushit për të marrë nën kontroll 100 për qind drejtimin e kësaj force...

Hakmarrja e Mimoza Hafizit, gati ndarja në dysh e LIBRA-s, nesër plas ‘bombën’

Lufta e ashpër brenda partisë LIBRA vijon pas tentativës së Ben Blushit për të marrë nën kontroll 100 për qind drejtimin e kësaj force...

Ish deputetja e PS-së akuzon fort Bashën: Procesi absurd i çadrës i dha Ramës 74 mandate

Mimoza Hafizi ka hedhur akuza të forta kundrejt Partisë Demokratike duke thënë se 74 mandatet e Edi Ramës u morën si pasojë një procesit...

Blushi nga Shkodra sulmon Bashën e Ramën për anullimin e zgjedhjeve në Kavajë

Kreu i “LIBRA” Ben Blushi gjatë një takimi elektoral në Shkodërm, ka komentuar anulimin e zgjedhjeve në Kavajë duke thënë se nuk e ka...

Hafizi siç premtoi i kthen përgjigje Ramës: Dija ime dhe kanabisi yt kanë një të përbashkët

Gjuhës vulgare të kryeministrit Edi Rama, deputetja Mimoza Hafizi, premtoi se do t’i përgjigjej, e këtë gjë e ka bërë sot, gjatë fjalës së...

Zgjedhjet në UT, Hafizi: Kërcënimi, fundi i fundit. Rama e Nikolla më thanë se klima është e mirë

Deputetja socialiste, pedagoge e Fakultetit të Shkencave të Natyrës, Mimoza Hafizi ka folur sot për procesin zgjedhor në universitete. Nga studio e emisionit “Natë...

Blushi dhe Hafizi kërkesë në KQZ për hapjen e kutive të votimit

Dy deputetët e Partisë Socialiste, Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi, kanë paraqitur në Komisionin Qëndror të Zgjedhjeve disa kërkesa lidhur me referendumin e Partisë...

Lajmet e fundit