Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hackerat

Zbulohet kush piratoi mesazhet personale të Jeff Bezos, plan i organizuar nga shteti aleat i SHBA-ve

CEO i “Amazon”, Jeff Bezos është sulmuar nga hakera dhe mesazhet që kishte shkëmbyer me të dashurën e tij u publikuan në gazetën National...

Lajmet e fundit