Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

HABIT

Gazetari i njohur shqiptar zbërthen pantallonat dhe shfaq trupin muskuloz, habitet Armina Mevlani, ja ç’i shkruan publikisht (FOTO)

Gazetari i njohur shqiptar ka publikuar një foto në Instagram, deri këtu jemi në rregull. Është fjala për Eni Shehun, i cili...

U përfol për ndarje, kjo përgjigje e Bora Zemanit i habiti të gjithë (VIDEO)

Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se gazetarja sportive, Bora Zemani i ka dhënë fund lidhjes me DJ Vin Veli. ...

Habit këngëtarja shqiptare: Jam e dashuruar, për dy javë martohem

Ajo është një nga këngëtaret që gjithnjë është në qendër të vëmendjes. Kjo për shkaK të formave trupore që këngëtarja ka. Por...

Habit ish-zyrtarja e PD-së: Dua të krijoj familje por meshkujt kanë frikë

Moderatorja Oriela Nebiaj dhe ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike ka folur për herë të parë në lidhje me largimin nga PD si dhe rikthimin e...

Habit shqiptarja, dua një lidhje për dy javë se jashtë kam një tjetër

Një grua emigrante ka kërkuar të ketë një lidhje për dy javë në Shqipëri. Gruaja me emrin Vera ka telefonuar në emisionin “Aldo Morning Show”...

Habit këngëtarja shqiptare, shkon në emision me sandale të ndryshme. Po përse?

Këngëtarja shqiptare Aurela Gaçe ka habitur me mënyrën si është paraqitur në emisionin “Tek Unë” në IN TV. “Meqë nuk kam nxjerrë...

Habit ish-banorja e “Big Brother”, pas disa vitesh publikon foto me Anaidin. Janë kthyer sërish bashkë? (FOTO)

Ish banorja e “Big Brother” Joana, e cila brenda shtëpisë gjigante pati një lidhje me Anaidi, ka konfuzuar sërish me anë të një fotoje...

Lajmet e fundit