Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

HABIT

Miss Letonia habit publikun shqiptar gjatë emisionit: Po dhj*s (VIDEO)

Një modele letoneze ka tërhequr vëmendjen e mediave shqiptare. Të ftuarat e radhës në “Xing me Ermalin” kanë qenë vajzat e...

Ligji për lojërat e Fatit, habit Erion Braçe: Marr 20 mesazhe kërcënuese në ditë

Në kulmin e debatit për mbylljen e basteve Flavio Qarri pati një bisedë me kreun e komisionit të ekonomisë Erion Braçe. Ai kujtoi aksionin Fundi...

“Miku më tha çfarë më eksitonte”, habit gazetarja: Në adoleshëncë kisha dyshime për orientimin seksual

Një fundjavë mbushur me rrëfime të forta ishte kjo e radhës në ‘Një kat më lart’. Gazetarja Zhaklin Lekatari e njohur...

Shokohet publiku shqiptar, Flori: Nuk e di kur do të rishihemi…

Kantautori dhe këngëtari i njohur Flor Mumajesi pas performancës së tij në një nga lokalet e Tiranës ka bërë një njoftim të papritur për...

Babai i dy fëmijëve, habit këngëtari shqiptar: Nuk kam qenë kurrë i dashuruar (VIDEO)

Kantautori dhe këngëtari i njohur Kastro Zizo është një prej figurave që komentohet shumë në showbiz-in shqiptar. Shpesh bien në sy...

Habit këngëtari shqiptar: Gruaja më thotë ik ku të duash vetëm sill lekë në darkë

Ai është një nga këngëtarët më të dashur të muzikës popullore. Me zërin e tij brilant janë rritur breza të tërë. ...

Habit partnerja e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani: Sapo u martova (FOTO)

Blogerja Armina Mevlani pak ditë më parë u përfol në media se mund të ishte një një pritje të ëmbël. Pasi kjo e fundit...

Habit këngëtari shqiptar: E preka më shumë seç duhet balerinën në klip

“Chaparrita”, është kënga më re me ritme latine e Dilanit, ish-konkurentit të X Factor. Kjo këngë u pëlqye menjëherë nga fansat e tij. ...

Habit i ftuari i Fevziut: Vajzat zhvishen para meje, por unë jam gay (Video)

Emisioni “Opinion” ka diskutuar mbrëmjen e sotme rastet e abuzimeve seksuale të raportuara nga aktore të Hollivudit gjatë karrierës së tyre artistike. ...

Pak pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, Luiz Ejlli habit me deklaratën

Pak muaj më parë lajmi i ndarjes së Luiz Ejllit me vajzën e Jozefian Topallit, Megi, bëri bujë në media. Prej kohësh...

Lajmet e fundit