Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

HABIT

Rashel Kolaneci habit me DEKLARATËN: Ruaji dramat për mamanë tënde

Rashel Kolaneci është një ndër vajzat më seksi të showbiz-it shqiptar.  Ajo bëhet shpeshherë pjesë e mediave rozë për shkak të...

Habit Çim Peka: B*th q*rat e Ramës kishin të drejtë, Basha nuk është njeriu që sjell PD në pushtet…

Analisti i njohur Çim Peka ka habitur ditën e sotme me një deklaratë, ku thotë se nëse ndërkombëtarët njohin zgjedhjet e 30 Qershorit, atëherë...

Armina Mevlani habit me DEKLARATËN: Të pasmet e mia të duken si…

Blogerja Armina Mevlani shpeshherë bëhet kryefjalë në mediat rozë për jetën e saj private dhe për marrëdhënien me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen...

Nuk ndalet Enca Haxhia, habit me deklaratën: Do të thoja më puth b*thën, por…

Kemi parë gjithmonë se çdo deklaratë apo dalje publike e saj shkakton tërmet në mediat rozë. Bëhet fjalë për këngëtaren e...

Kohë më parë e akuzoi se i kopjoi këngën, Don Phenom habit me fjalët për Noizyn

Të gjithë adhuruesit e rrepit e dinë për marrëdhënien aspak të mirë mes Don Phenom dhe Noizyt, të cilët janë rivalë në muzikë. ...

Uindi Haxhia habit fansat: Me sutjena do e marr jetën në dorë

Motra e Encës, Uindi Haxhia poston shpesh në profilin e saj foto dhe video provokuese. Uindi njihet ndryshe si mjeshtre e...

Habit Ledina Çelo: Çuni të provojë shumë, goca jo!

Mbrëmjen e djeshme e ftuar në "Xing me Ermalin" ishte këngëtarja e mirënjohur Ledina Çelo. Në studio ajo ka folur...

Habit moderatori shqiptar: Kur shkoj në shtëpinë e saj vesh pizhamat e ish-të dashurit

Moderatori i “Wake up”, Isli Islami është padyshim një ndër figurat më të njohura për publikun shqiptar. Isli shoqëron publikun çdo...

Tha se virgjërinë e kishte bërë dhuratë, habit balerina: Fle me tre…

Disa ditë më parë bëri bujë deklarata e balerinës Isida Mollaymeri, e cila u shpreh se virgjërinë e kishte bërë dhuratë. ...

Habit Kejvina Kthella, dua të jem mami e…

Modelja dhe velina  e njihur Kejvina Kthella është një ndër personazhet më të komentuara dhe të pëlqyera ne rrejtet sociale. Ajo qështë...

Lajmet e fundit