Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Habit Tolgahan me deklaratën: Pas martesës me Almedën kam ndryshuar drastikisht

Habit Tolgahan me deklaratën: Pas martesës me Almedën kam ndryshuar drastikisht

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë ndër çiftet më të pëlqyera në showbizin shqiptar. Të dy e shfaqin dashurinë në publik,...

Lajmet e fundit