Tirana
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Habit TINKA KURTI: Bërtasin ROBERT NDRENIKA e ne të tjerëve na lënë në hijë (VIDEO)

Habit TINKA KURTI: Bërtasin ROBERT NDRENIKA e ne të tjerëve na lënë në hije (VIDEO)

Debati për ndërtimin e Teatrit të ri Kombëtar vazhdon të mbetet aktual dhe të ketë vëmendjen jo vetëm të artistëve por dhe zyrtarëve dhe...

Lajmet e fundit