Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Habit Taulant Balla: Kolegët e PD më shkruajnë se e dimë që s’ je ti por kemi urdhër të sulmojmë

Habit Taulant Balla: Kolegët e PD më shkruajnë se e dimë që s’ je ti por kemi urdhër të sulmojmë

I ftuar në emisionin “Repolitix”, deputeti Taulant Balla ka folur për rastin e Xhisiela Malokut dhe kapjen e rreth 5 milionë eurove në Toyota...

Lajmet e fundit