Tirana
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
3.6kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Habit Rita Ora, ‘Gang Gang’ si Fero (FOTO)

Habit Rita Ora, ‘Gang Gang’ si Fero (FOTO)

Tashmë nuk është e padëgjuar fraza “Gang Gang”, për shqiptarët. Reperi i ri Fero e përdor shpesh këtë shprehje, madje dhe në klipet...

Lajmet e fundit