Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Habit moderatorja, dua të prezantoj një emision me…

Habit moderatorja, dua të prezantoj një emision me…

Kiara Tito është një ndër moderatoret më simpatike dhe më të komentuara. Moderatorja është vënë shpeshherë në qendër të vëmendjes kur...

Lajmet e fundit