Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Habit Kim Kardashian, sapo lind fëmijën e tretë kërkon nënë zëvëndësuese për fëmijën e katërt

Habit Kim Kardashian, lind fëmijën e tretë dhe kërkon nënë zëvëndësuese për fëmijën e katërt

Nuk ka asnjë dyshim tashmë që Kim Kardashian dëshiron një familje të madhe.  Burime të afërta pranë çiftit tregojnë se Kim...

Lajmet e fundit