Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Habit këngëtarja shqiptare

‘Zyrtarisht e martuar’ HABIT këngëtarja shqiptare, poston FOTON me unazë

Atmosfera e festës së ditëlindjes dhe dhuratave të shtrenjta duket se nuk ka kaluar për Era Istrefin. Ja ku na vjen...

Habit këngëtarja shqiptare: Unë nuk q***** me ty

Ajo është një ndër këngëtaret shqiptare e cila gjithmonë habit shumë me postimet e saj në rrjetet sociale, ndërsa kësaj here u ka dhënë...

Lajmet e fundit