Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Habit këngëtarja shqiptare: Nuk kam kohë të depilohem (FOTO)

Habit këngëtarja shqiptare: Nuk kam kohë të depilohem (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora është duke korrur shumë sukses në gjithë botën. Por angazhimi në koncerte dhe evenimente...

Lajmet e fundit