Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Habit Kastro Zizo: Do jem GAY për 2 vite (VIDEO)

Habit Kastro Zizo: Do jem GAY për 2 vite (VIDEO)

I ftuar në emisionin “Fun Day" me moderatore Fatma Methasani ishte këngëtari shqiptar, Kastro Zizo dhe bashkëpunëtori i tij në projektin e fundit, Tsunami. Dyshja foli rreth këtij...

Lajmet e fundit