Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Habit ishi dashuri Rita Orës: Më ka bërë të varur ndaj seksit…

Ish-i dashuri akuza Rita Orës: Më ke bërë të varur ndaj seksit…

James Arthur dhe Rita ora u përfolën për një lidhje të mundshme gjatë periudhës kur Arthur ishte konkurent në “X Factor” dhe Rita ishte...

Lajmet e fundit