Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Habit ishgruaja e Blerim Xhemalit: Futbollistët nuk janë gjë në krevat, nuk ka femër të jetë e kënaqur prej tyre

Habit ish-gruaja e Blerim Xhemalit: Futbollistët nuk janë gjë në krevat, nuk ka femër të jetë e kënaqur prej tyre

Modelja dhe ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar Blerim Xhemalit ka habitur me deklaratën e saj në emisionin e mbrëmshëm në “Top Shoë Magazine”. Ajo...

Lajmet e fundit