Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Habit gazetarja shqiptare: Kam të dashur 7 vite më të vogël se vetja

Habit gazetarja shqiptare: Kam të dashur 7 vite më të vogël se vetja

Gazetarja e njohur Zhaklin Lekatari ka qenë pasditen e sotme e ftuar në emisionin 'Ftesë në 5' të Bieta Sulos, ku ka bërë dhe...

Lajmet e fundit